صفحه اصلی > معاونت > مدیریت امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی > خدمات آموزشی > مراحل ثبت نام 

مراحل ثبت نام دانشجویان جدیدالورد

مرحله اول: برای ورود به سامانه به نحوه زیر عمل نمائید:


 نام كاربري

 كد ملي

 كلمه عبور

شماره شناسنامه

مرحله دوم: دریافت مدارک مورد نیاز

مرحله سوم: تکمیل اطلاعات و ارسال مدارک مورد نیاز

مرحله چهارم: پذیرفته شدگان پسر  در تاریخهای اعلام شده  به واحد نظام وظیفه معاونت آموزشی دانشگاه مراجعه و تشریفات اداری دریافت معافیت تحصیلی را انجام دهند.

مرحله پنجم: جهت اطلاع از نقص پرونده آموزشی و و دریافت شماره دانشجویی پس از رفع نواقص در تاریخهای اعلام شده در سایت مدیریت امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی  به سامانه ثبت نام دانشجویان جدیدالورود مراجعه شود.

مرحله ششم: انجام انتخاب واحد توسط پذیرفته شدگان  در تاریخهای اعلام شده در سایت مدیریت امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی از طریق سامانه مدیریت آموزشی (سما) (جهت ورود به سامانه مدیریت آموزشی اینجا کلیک نمائید)

مرحله هفتم: شروع کلاسها در تاریخهای اعلام شده در سایت مدیریت امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی

مرحله هشتم: کلیه پذیرفته شدگان می بایست در تاریخهای اعلام شده در سایت مدیریت امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی همراه با اصل مدارک اعلام شده و اصل شناسنامه اقدام به ثبت نام حضوری نمایند.(حضور دانشجو در ثبت نام حضوری الزامی است)

تذکر: پس از تکمیل مراحل بالا، پذیرفته شده دانشجوی قطعی رشته قبولی تلقی می گردد در غیر اینصورت دانشجوی انصرافی می باشد. چنانچه دانشجویی موفق به انجام یکی از مراحل فوق نگردید و قصد بازگشت به تحصیل دارد می بایستی درخواست خود به همراه دلایل و مدارک به مدیر امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی آموزش کل دانشگاه ارائه نمایند.